De naam van een (Nederlandse) schaatser die in één jaar drie kampioenstitels (NK, EK en WK Allround) behaalde is met een gele achtergrond weergegeven.

  Nederland   Europa   Wereld
Jaar Naam Plaats  NaamPlaats   Naam Plaats
1892       Franz Shilling (OOS) Wenen     
1893       Rudof Ericson (ZWE) Berlijn  Jaap Eden Amsterdam
1894                
1895       Alfred Nćss(NOO) Boedapest  Jaap Eden Hamar
1896       Julius Seiler (DUI) Hamburg  Jaap Eden St. Petersburg
1897       Julius Seiler (DUI) Amsterdam  Jack K. McCullogh (USA) Montrëal
1898       Gustaf Estlander (ZWE) Helsinki  Peder Řstlund (NOO) Davos
1899       Peder Řstlund (NOO) Davos  Peder Řstlund (NOO) Berlijn
1900       Peder Řstlund (NOO) Budapest  Edvard Engelsaas (ZWE) Kristiania
1901 Eeko Banning Leeuwarden  Rudolf Gundersen (NOO) Trondheim   Franz Fredrik (ZWE) Stockholm
1902       Johan Schwartz (NOO) Davos     
1903 Coen de Koning Paterswolde            
1904       Rudolf Gundersen (NOO) Davos  Sigurd Mathisen (NOO) Kristiania
1905 Coen de Koning Deventer   Johan Wikander (ZWE) Stockholm   Coen de Koning Groningen
1906       Rudolf Gundersen (NOO) Davos     
1907       Mauritz Öholm (ZWE) Davos     
1908       Mauritz Öholm (ZWE) Klagenfurt   Oscar Mathisen (NOO) Davos
1909       Oscar Mathisen (NOO) Budapest   Oscar Mathisen (NOO) Kristiania
1910       Nikolaj Strunnikov (RUS) Viipuri  Nikolaj Strunnikov (RUS) Helsinki
1911       Nikolaj Strunnikov (RUS) Hamar  Nikolaj Strunnikov (RUS) Trondheim
1912 Coen de Koning Leeuwarden   Oscar Mathisen (NOO) Stockholm   Oscar Mathisen (NOO) Kristiania
1913       Vasilij Ippolitov (RUS) St. Petersburg   Oscar Mathisen (NOO) Helsinki
1914 Sjaak de Koning Zwolle   Oscar Mathisen (NOO) Berlijn  Oscar Mathisen (NOO) Kristiania
1915                
1916                
1917 Jan Bakker Veendam            
1918                
1919 Max Tetzner Zwolle            
1920                
1921                
1922 Max Tetzner Groningen   Clas Thunberg (FIN) Helsinki   Harald Strřm (NOO) Kristiania
1923       Harald Strřm (NOO) Hamar  Clas Thunberg (FIN) Stockholm
1924       Roald Larsen (NOO) Kristiania   Roals Larsen (NOO) Helsinki
1925       Otto Polczek (OOS) St. Moritz   Clas Thunberg (FIN) Oslo
1926       Julius Skutnabb (FIN) Chamonix   Ivar Ballangrud (NOO) Trondheim
1927       Bernt Evensen (NOO) Stockholm   Bernt Evensen (NOO) Trondheim
1928       Clas Thunberg (FIN) Oslo  Clas Thunberg (FIN) Davos
1929 Dolf van der Scheer Groningen   Ivar Ballangrud (NOO) Davos  Clas Thunberg (FIN) Oslo
1930       Ivar Ballangrud (NOO) Trondheim   Michael Straksrud (NOO) Oslo
1931       Clas Thunberg (FIN) Stochhom   Clas Thunberg (FIN) Helsinki
1932       Clas Thunberg (FIN) Davos  Ivar Ballangrud (NOO) Lake Placid
1933 Dolf van der Scheer Heerenveen   Ivar Ballangrud (NOO) Viipuri  Hans Egnestangen (NOO) Trondheim
1934       Michael Straksrud (NOO) Hamar  Bernt Evensen (NOO) Helsinki
1935       Karli Wazulek (OOS) Helsinki   Michael Straksrud (NOO) Oslo
1936       Ivar Ballangrud (NOO) Oslo  Ivar Ballangrud (NOO) Davos
1937       Michael Straksrud (NOO) Davos  Michael Straksrud (NOO) Oslo
1938       Charles Mathiesen (NOO) Oslo  Ivar Ballangrud (NOO) Davos
1939       Alfons Bērziņš (LET) Riga  Birger Wasenius (ZWE) Helsinki
1940 Jan Langedijk Groningen         Alfons Bērziņš (LET) Oslo
1941 Jan Langedijk Bergen            
1942 Siem van Hoorn Zutphen            
1943                
1944                
1945                
1946 Piet Keyzer Heerenveen         Odd Lundberg (NOO) Oslo
1947 Jan Langedijk Kralingen   Ĺke Seyffarth (ZWE) Stochholm   Lassi Parkinen (FIN) Oslo
1948       Reidar Liaklev (NOO) Hamar  Odd Lundberg (NOO) Helsinki
1949       Sverre Farstad (NOO) Davos  Kornél Pajor(HON) Oslo
1950       Hjalmar Andersen (NOO) Helsinki   Hjalmar Andersen (NOO) Eskilstuna
1951 Kees Broekman Zutphen   Hjalmar Andersen (NOO) Oslo  Hjalmar Andersen (NOO) Davos
1952       Hjalmar Andersen (NOO) Östersund   Hjalmar Andersen (NOO) Hamar
1953       Kees Broekman Hamar  Oleg Gontsjarenko (RUS) Helsinki
1954 Egbert van 't Oever Zwolle   Boris Sjilkov (RUS) Davos  Boris Sjilkov (RUS) Sapporo
1955 Gerard Maarse Heerenveen   Sigge Ericsson (ZWE) Falun  Sigge Ericsson (ZWE) Moskou
1956 Wim de Graaff Kralingen   Evgenij Grisjin (RUS) Helsinki   Oleg Gontsjarenko (RUS) Oslo
1957       Oleg Gontsjarenko (RUS) Oslo  Knut Johannessen (NOO) Östersund
1958       Oleg Gontsjarenko (RUS) Eskilstuna   Oleg Gontsjarenko (RUS) Helsinki
1959       Knut Johannesen (NOO) Göteborg   Juhani Järvinnen (FIN) Oslo
1960       Knut Johannesen (NOO) Oslo  Boris Stenin (RUS) Davos
1961       Viktor Kositjskin (RUS) Helsinki   Henk van der Grift Göteborg
1962 Henk van der Grift Amsterdam   Robert Merkulov (RUS) Oslo  Viktor Kosits(jkin (RUS) Moskou
1963 Rudie Liebrechts Groningen   Nils Aanes (NOO) Göteborg   Johnny Nilsson (ZWE) Karuizawa
1964 Rudie Liebrechts Deventer   Ants Antson (RUS) Oslo  Knut Johannessen (NOO) Helsinki
1965 Ard Schenk Amsterdam   Eduard Matusevitsj (RUS) Göteborg   Per-Ivar Moe (NOO) Oslo
1966 Kees Verkerk Deventer   Ard Schenk Deventer  Kees Verkerk Göteborg
1967 Kees Verkerk Amsterdam  Kees Verkerk Lahti  Kees Verkerk Oslo
1968 Ard Schenk Amsterdam   Fred-Anton Maier (NOO) Oslo  Fred-Anton Maier (NOO) Göteborg
1969 Kees Verkerk Heerenveen   Dag Fornćs (NOO) Inzell  Dag Fornaes (NOO) Deventer
1970 Ard Schenk Deventer  Ard Schenk Innsbruck  Ard Schenk Oslo
1971 Jan Bols Amsterdam   Dag Fornćs (NOO) Heerenveen   Ard Schenk Göteborg
1972 Kees Verkerk Deventer   Ard Schenk Davos  Ard Schenk Oslo
1973 Jappie van Dijk Heerenveen   Göran Claeson (ZWE) Grenoble   Göran Claeson (ZWE) Deventeer
1974 Harm Kuipers Assen   Göran Claeson (ZWE) Eskilstuna   Sten Stensen (NOO) Inzell
1975 Harm Kuipers Assen   Sten Stensen (NOO) Heerenveen   Harm Kuipers Oslo
1976 Hans van Helden Groningen   K. Stenshjemmet (NOO) Oslo  Piet Kleine Heerenveen
1977 Hans van Helden Assen   Jan-Egil Storholt (NOO) Larvik  Eric Heiden (USA) Heerenveen
1978 Piet Kleine Eindhoven   Sergej Martsjuk (RUS) Oslo  Eric Heiden (USA) Göteborg
1979 H. van der Duim Heerenveen   Jan-Egil Storholt (NOO) Deventer   Eric Heiden (USA) Oslo
1980 H. van der Duim Den Haag   K. Stenshjemmet (NOO) Trondheim   H. van der Duim Heerenveen
1981 H. van der Duim Assen   Amund Sjřbrend (NOO) Deventer  Amund Sjřbrend (NOO) Oslo
1982 H. van der Duim Heerenveen   Thomas Gustafson (ZWE) Oslo  H. van der Duim Assen
1983 H. van der Duim Deventer   H. van der Duim Den Haag  Rolf Falk-Larsen (NOO) Oslo
1984 H. van der Duim Groningen   H. van der Duim Larvik  Oleg Bozjev (RUS) Göteborg
1985 H. van der Duim Alkmaar   Hein Vergeer Eskilstuna  Hein Vergeer Hamar
1986 Hein Vergeer Assen  Hein Vergeer Oslo  Hein Vergeer Inzell
1987 Hein Vergeer Deventer   Nikolaj Guljaev (RUS) Trondheim   Nikolaj Guljaev (RUS) Heerenveen
1988 Leo Visser Alkmaar   Thomas Gustafson (ZWE) Den Haag   Eric Flaim  (USA) Alma Ata
1989 Leo Visser Den Haag  Leo Visser Göteborg  Leo Visser Oslo
1990 Ben van der Burg Assen   Bart Veldkamp Heerenveen  Johann-Olav Koss (NOO) Innsbruck
1991 Leo Visser Alkmaar   Johann-Olav Koss (NOO) Sarajevo   Johann-Olav Koss (NOO) Heerenveen
1992 Falko Zandstra Alkmaar   Falko Zandstra Heerenveen  Roberto Sighel (ITA) Calgary
1993 Falko Zandstra Assen   Falko Zandstra Heerenveen  Falko Zandstra Hamar
1994 Ids Postma Den Haag   Rintje Ritsma Hamar  Johan-Olav Koss(NOO) Göteborg
1995 Falko Zandstra Assen   Rintje Ritsma Heerenveen  Rintje Ritsma Baselga di P.
1996 Rintje Ritsma Den Haag  Rintje Ritsma Heerenveen  Rintje Ritsma Inzell
1997 Rintje Ritsma Assen   Ids Postma Heerenveen  Ids Postma Nagano
1998 Jelmer Beulenkamp Deventer   Rintje Ritsma Helsinki  Ids Postma Heerenveen
1999 Ids Postma Den Haag   Rintje Ritsma Heerenveen  Rintje Ritsma Hamar
2000 Gianni Romme Den Haag   Rintje Ritsma Hamar  Gianni Romme Milwaukee
2001 Jochem Uytdehaage Heerenveen   Dmitrij Sjepel  (RUS) Baselga di Pinč   Rintje Ritsma Boedapest
2002 Gianni Romme Alkmaar   Jochem Uytdehaage Erfurt  Jochem Uytdehaage Heerenveen
2003 Gianni Romme Assen  Gianni Romme Heerenveen  Gianni Romme Göteborg
2004 Jochem Uytdehaage Eindhoven   Mark Tuitert Heerenveen  Chad Hedrick (USA) Hamar
2005 Sven Kramer Heerenveen   Jochem Uytdehaage Heerenveen  Shani Davis (USA) Moskou
2006 Mark Tuitert Utrecht   Enrico Fabris (ITA) Hamar  Shani Davis (USA) Calgary
2007 Sven Kramer Heerenveen  Sven Kramer Collalbo  Sven Kramer Heerenveen
2008 Sven Kramer Groningen  Sven Kramer Kolomna  Sven Kramer Berlijn
2009 Sven Kramer Heerenveen  Sven Kramer Heerenveen  Sven Kramer Hamar
2010 Wouter Olde Heuvel Heerenveen  Sven Kramer Hamar  Sven Kramer Heerenveen
2011 Ted-Jan Bloemen Heerenveen  Ivan Skobrev (RUS) Collalbo  Ivan Skobrev (RUS) Calgary
2012 Sven Kramer Heerenveen          
  
 

Vóór Sven Kramer werden zes schaatsers in één seizoen Nederlands, Europees en Wereldkampioen: Kees Verkerk (1967), Ard Schenk (1970), Hein Vergeer (1986), Leo Visser (1989), Rintje Ritsema (1996) en Gianni Romme (2003). Sven Kramer heeft deze niet geringe prestatie inmiddels in drie achtereenvolgende seizoenen geleverd.